האנשים שמאחורי באזז טק

מאחורי מערכת באזז טק, עומדת חברת באזז טיוי, המנוהלת ופועלת מאז 2015 ע"י ארבעה אנשים שלכל אחד תפקיד מוגדר בחברה.

avi

אבי אניס

אבי הוא מנכ"ל משותף בחברה ויו"ר הדירקטוריון. הוא מספק את הניהול, האסטרטגיה והכיוון הכוללים של החברה. אבי הוא יזם טבעי שהקים את העסק הראשון שלו ב-1986 בתעשיית הרכב ופיתח מספר פטנטים על מוצרים שהובילו את עסקיו להיות המובילים בשוק. בשנת 1995 מונה למנכ"ל ובעל מניות ב-Ituranet, ובשנה 2000 התמנה לנשיא איתוראן באמריקה הלטינית (איתוראן היא חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק). הוא ניהל למעלה מ-1,000 עובדים והוביל את החברה להובלת השוק. שירותו הצבאי היה בחיל האוויר כמדריך למטוסי הקרב F-16.

ran.sinai

רן סיני

רן הוא מנכ"ל החברה, מייסדה וחבר בדירקטוריון. הוא מספק את הניהול השוטף בחברה ,תוך התמקדות הן במכירות והן בפיתוח מוצרים שנותנים פתרונות ישימים בשטח לצרכי הלקוחות. מאז שהחברה נוסדה ,רן התמקד במתן פתרונות ישימים עם ערך מוסף ללקוחות בדרגים הבכירים בענף ונחשב כבעל הכרה עמוקה של תהליכי העבודה הייחודיים לענף . רן מכיר לעומק את צרכי בעלי התפקידים מכל הדרגים בחברות המובילות במשק. כל חייו עסק ביזמות ובעסקים , את העסק הראשון שלו בתחום המזון מכר ממש לפני שהתגייס. בצבא ובמילואים רן משרת כקצין חימוש קרבי בדרגת רב סרן. וכשהשתחרר הקים חברות בארה"ב ובאסיה שהצליחו ונמכרו. בישראל משנת 2007 רן פיתח יזם וניהל חברות בתחום ייצור מוצרים בסין, ובמוצרים חדשניים לניהול הנכסים עבד וצבר ניסיון עם החברות המובילות במשק ובעלי התפקידים הבכירים.

israel

ישראל בראל

ישראל הוא סמנכ"ל שרות לקוחות, ודירקטור בחברה. הוא מספק ניהול שוטף, פיתוח ושימור לקוחות, הטמעה, בקרה ומתן פתרונות ייחודיים לצרכי הלקוחות . עד שנת 1989 ישראל שירת כקצין קרבי בצהל ועד שנת 2008 פעל במסגרת מערכת הביטחון, שם ניהל אופרציות מודיעיניות ומבצעיות מורכבות . משנת 2008 ישראל עסק ביזמות עיסקית ופיתוח מוצר בתחום היודאיקה, וכן ביזמות נדלנית בארץ ובחול . זאת לצד היותו מאמן אישי לקבלת החלטות ומימושן בפועל.

boaz

בועז אבני

בועז משמש כמנהל הטכנולוגיות בחברה הוא מספק את התיאום והיישום הטכנולוגי, מעצב ומשלב פרויקטים ופתרונות קונספט עבור החברה. לבועז 25 שנות ניסיון בתעשיית הטכנולוגיה והיה מעורב בניהול כל ההיבטים ופעילות IT של תעשיות מגוונות במזרח הרחוק (Kirz, Pacific Healthcare, Chuisenko). הוא סיפק פתרונות ושירותים של ניהול מחזורי לפיתוח תוכנה (SDLC) עבור ארגונים בצפון אמריקה (JP Morgan, Tiqiq). שירותו הצבאי היה במכללה לביטחון לאומי בפרויקט מחשוב אסטרטגי.