כתבו עלינו

אריאל, מנהל בית רובינשטיין בבנק הפועלים

אריאל, מנהל בית רובינשטיין בבנק הפועלים  בתל אביב, הכולל בין השאר 44 חדרי שירותים מספר, "כשהייתי נכנס לשירותים ראיתי שיש עבורי פתק בו כתוב כי כל שעה עגולה המנקה מגיעה ומסמנת V או X. חשבתי, מה זה נותן לי אם היא סימנה שהיתה פה לפני חצי שעה ועכשיו חסר נייר טואלט?! לא הרגשתי את הערך המוסף של העובדים שהיו לי". 

ברוב המשרדים והמבנים המסחריים בארץ הדברים מתנהלים באופן דומה. הבעיה העיקרית בקונספט הניקיון הקיים עשרות שנים, שאין מידע נכון, לא בזמן אמת  ולא תמיד בדיעבד. , מפגע או חוסר יכול להישאר זמן רב יחסית, או לחילופין, מנקה שמגיעה ומנקה את הנקי, מה שמביא לבזבוז זמן. לא מעט מנהלי חברות אחזקה של משרדים ומסחר מחפשים איך ניתן לייעל את הניקיון וההתנהלות במתקנים במשרדים.

"הפריע לנו שאנחנו מתנהלים בתחום הניקיון בעולם שנתקע לפני 20 שנה", אומר אייל כהן, אחראי על נושא הטכנולוגיה הלוגיסטית של בנק הפועלים. "חיפשנו מודל הפעלה אחר, אפקטיבי יותר. מודל שמאפשר לשמור על שביעות רצון העובדים. בבית, אדם רוצה שיהיה נקי לשביעות רצונו ואין סיבה שזה לא יהיה כך גם בעבודה"

נדב, מנהל משק בחב' הייטק גדולה

נדב, מנהל משק בחב' הייטק גדולה המתפרסת על שטח של 50 אלף מ"ר וכוללת 42 חדרי שירותים, מעיד כי "החיסכון שהושג עם באזז טק בעלויות לא בא על חשבון פיטור עובדים, אלא על חשבון חיסכון בשעות העבודה. ההתייעלות של המערכת נתנה לי אפשרות להפנות עובדים לביצוע משימות נוספות בעוד מקומות

נדב מדבר בהערכה רבה על השירות שהוא מקבל מבאזז טק, "אחד הדברים היפים בבאזז טק שהם קשובים ללקוחות. כשאני מציין שיש בעיה לגבי פרט מסוים, הם מגיעים אלי ולומדים את הדברים בשטח, איך אפשר לשפר ולהטמיע הלאה. הם מתאימים את הפתרונות לפי נתונים של המקום".

שי, מנהל בית חולים גדול מאיזור המרכז:

שי, מנהל בית חולים גדול מאיזור המרכז:
מה האתגרים בניקיון שחווית מניהול ניקיון בית החולים לפני מערכת באזז ?
בעיות חוזרות ונשנות על איכות טיב הניקיון בשירותים הציבוריים.
איך המערכת עזרה לך לתגבר על המכשולים ?
רתמה את המנהלים והעובדים לתהליך שיפור הניקיון שבו יש דיווח חוזר מהשטח וידיעה בזמן אמת.
במקום להיכנס אחת לשעה לניקיון . מצמצם את הצורך בביקורת יזומה.
עבודה עם באזטק הביאה לשיפור משמעותי בנראות ובניקיון.

הטכנולוגיה הייחודית שמשנה את תהליך הניקיון

כל מי שבילה בחדרי השירותים בבניין בו הוא עובד יודע לספר על מצב התחזוקה הלקוי בהם. הבעיה לא נובעת מהיעדר משאבים, אלא מתפעול לקוי. חברת "באזז טק" פותרת את הכאב שטורד את מנוחת המנהלים ופוגם באיכות חייהם של העובדים באמצעות מערכת בקרה חכמה לניטור תחזוקת מבנים המבוססת על אלגוריתם AI

לכתבה המלאה